O nás

 

História spoločnosti

Climatechnology, s.r.o., vznikla v roku 2018 v Banskej Bystrici, po 7 rokoch na trhu ako živnosť. Spoločnosť sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení a tak isto aj čistením za pomoci ozónu.

1. Tepelné čerpadlá – riešenia na vykurovanie a výrobu teplej úžitkovej vody TÚV pomocou tepelných čerpadiel vzduch-voda. Staňte sa nezávislý na dreve, oleji a plyne a využívajte bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojho bezprostredného okolia čiže zo vzduchu s naším tepelným čerpadlom vzduch-voda Panasonic Aquarea. 

 

Spoločnosť Climatechnology Vám ponúka:

– predaj tepelných čerpadiel

– kompletnú odbornú montáž tepelných čerpadiel

– pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na tepelné čerpadlá

– profesionálne poradenstvo v oblasti chladenia, vykurovania a rekuperácie

 

2. Klimatizácie – klimatizácia sa už v dnešnej dobe stala súčasťou nášho každodenného života, ak ju nemáte doma, tak sa s ňou môžete stretnúť v obchodoch, reštauráciách, autách, vlakoch alebo autobusoch, teda už takmer všade.

 

Spoločnosť Climatechnology Vám ponúka: 

– predaj klimatizácie

– kompletnú odbornú montáž klimatizácie

– pravidelnú údržbu, záručný a pozáručný servis na klimatizáciu 

– profesionálne poradenstvo v oblasti chladenia, vykurovania a rekuperácie

 

 

3. Ozón –  je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Ozón je plyn, ktorého molekuly sú niekoľko krát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení. Jeho účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane. Veľmi rýchlo, až 100 krát účinnejšie ako chlór ničí odolné druhy a formy vírusov, baktérií, mikroorganizmov, spórov plesní. Ďalším efektom je odstránenie zápachov – zatuchnutie, zápach z mlieka a podobne. Ozón je prostriedok, ktorý sa používa v zdravotníctve i na sterilizáciu pitnej vody. Ozón zabíja 99,9% baktérií a vírusov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy, problémy alergikov.